Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra, teslimat bilgisi kısmında belirtilen süre içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin, sevkiyat ili olan Manisa'dan uzaklığına göre, anlaşmalı kargo firmamız tarafından, 1-5 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

Aynı anda verilen siparişler, tek kargo ile gönderilmektedir. Aynı anda, farklı teslimat tarihli ürünler sipariş verilmesi durumunda, tüm siparişlerin hazırlanması beklenecektir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri için firma yetkileri tarafından bilgi verilecektir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizde bildirilen iletişim bilgileri ile haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde sevkiyat yapılmamaktadır.

Eksik veya yanlış adres bildiriminden dolayı teslimatlarda yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından, teslimat yapacak olan kargo şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Firmamız on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır.

Sipariş verilen ürün stoklarda tükenmiş ve tedarik edilemiyorsa, müşteri onayı ile sipariş olan ürünün muadili veya bir üst kalitesi ile değişim yapılır. Değişim kabul edilmez ise ödeme iade edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.