Hakkımızda
hak2.jpg (498 KB)     Demir Çiftliği; Manisa ilinin Akhisar İlçesine bağlı güzide bir köyümüzdür. 1878 yılında Yunanistan'ın Selanik ili bölgesindeki Çatalca mevkiinde bulunan 9 adet ailenin göçü ile oluşmuştur. Köyü satın aldıkları kişi köyün bulunduğu yerde bir kulübe içerisinde demircilik yapıyormuş, Köyün bulunduğu araziyi satarken "Size bu araziyi satıyorum ama burada benim adımı yaşatırsanız çok sevinirim" demesi üzerine köyün adı Demir Çiftliği konulmuştur. Köyümüzün adı daha sonra bugün ki adı da olan Bünyani Osmaniye olarak değiştirilmiştir. Yüz ölçümü 11.680 m2 olan köyümüzün şu an ki nüfusu 380 kişidir. Ürünlerimizin tamamı bu küçük köyümüzün bereketli topraklarından elde edilmektedir.

     Ege'de büyümek bizi doğal, organik zeytinyağının duyusal ve uyarıcı lezzetine alıştırdı. Bu düşünce ile de Demir Çiftliği markası kuruldu. Doğayı seven, mutfak deneyimlerini seven ve zeytinyağsız bir yemeği hayal bile edemeyenlerin aradığı, her zaman en taze ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz.


     Zeytinyağı dünyasını daha iyi tat ve sağlıkla keşfetmeniz için size ilham vermek tutkumuzdur. Üstün kalite ve eşsiz lezzet sunmak içinzirai ilaçları en az seviyede ve bilinçli kullanıyoruz. Bilinçli kullanıldığında zirai ilaç kötü bir şey değildir. İlaçların meyve üstünde kalma süresi vardır. İlaçlama yapıldıktan sonra ortalama 10 günde ilaç meyve üzerinde etkisini kaybeder. Pestisit denilen ilaç kalıntısı olmaması için bu süre içerisinde ürün hasadı yapılmaz. Zeytinlerin toplanması alet kullanılmadan sadece elle yapılır ve böylece meyvenin mümkün olan en iyi şekilde işlenmesi sağlanır. Zeytinler daha sonra plastik kasalarda tasnif edildilir ve hemen aynı gün işlenerek, hijyenik koşullara uygun olarak depolanması sağlanır.  Bu doğal yol tazeliğini ve kalitesini garanti eder.


     Sevgiyle yetiştirdiğimiz kendi ağaçlarımızdan seçip topladığımız zeytinlerden hazırlayıp size ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.